Lotnisko Gdańsk – Przyloty i Odloty – Tablica przylotów – odlotówPrzyloty i Odloty - Lotnisko im. Lecha Wałęsy, Airport Gdańsk

Przyloty

Odloty
Port lotniczy Gdańsk - Rębiechowo – informacje ogólne

W Polsce jest kilkanaście dużych lotnisk, które obsługują loty międzynarodowe do tej grupy zalicza się także lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Lotnisku położone jest 10 kilometrów od centrum miasta. Świetna lokalizacja lotniska w Gdańsku zachęca do skorzystania z lotów przez turystów przebywających w Sopocie (10 km od lotniska) oraz w Gdyni (23 kilometry do lotniska w Gdańsku). Lotnisko w Gdańsku to aktualnie trzecie co do wielkości lotnisko działające w Polsce, jest także alternatywą oraz lotniskiem zapasowym dla lotniska Chopina w Warszawie.

lotnisko gdańsk

Tablica odlotów i przylotów na lotnisku w Gdańsku

Tablice lotów, czyli aktualne informacje dla pasażerów na temat przylotów i odlotów to najlepszy sposób na sprawdzenie aktualnego rozkładu lotów z danego lotniska. Lotnisko w Gdańsku często wybierane jest przez pasażerów za sprawą dużego lotniska, które oferuje wiele kierunków podróży. Każdego dnia kilkaset samolotów ląduje na lotnisku w Gdańsku. Tablica przylotów AirPort Gdańsk jest zawsze aktualna, bez trudu dowiemy się który samolot ma opóźnienie lub został odwołany. Natomiast tablica odlotów informuje podróżnych o aktualnych lotach i kierunkach jakie są obsługiwane przez lotnisko w Gdańsku.

 Aktualizacja danych: 05.10.2023